Aluminiowo-Stalowe Drzwi Zewnętrzne NOVA

drzwi NOVA firmy Wiśniowski

Model drzwi NOVA, co to takiego? Drzwi o wysokich parametrach technicznych od Polskiego producenta. Skrzydło wykonane z blachy stalowej, wypełnione jest płytą z ekstrudowanej pianki PU i pakietem szyb dwukomorowych. W standardowym wyposażeniu znajduje się zamek trzypunktowy automatyczny, który dzięki ryglowaniu w trzech punktach jednocześnie gwarantuje szczelność drzwi na działanie wody czy wiatru. Jednym słowem, drzwi NOVA to twardy zawodnik któremu nie straszne żadne warunki atmosferyczne, a co za tym idzie – drzwi NOVA można zamontować w miejscach niezadaszonych nie martwiąc się o ich wytrzymałość, dzięki wysokiemu parametrowi wodoszczelności.

Drzwi Nova firmy Wiśniowski są dostępne w wielu kolorach i wzorach, które można sprawdzić w katalogu producenta. Drzwi świetnie się prezentują, a szeroki wybór elementów oraz innych aspektów wizerunkowych, zapewnia nam gamę pomysłów na własny projekt do naszego domu. Firma Wiśniowski to Polski producent cieszący się powodzeniem ze względu na wysoką jakość, jak i innowacyjne pomysły. Produkty firmy Wiśniowski są dopasowane do potrzeb klienta. Drzwi NOVA posiadają bardzo dobry współczynnik przenikania ciepła, dzięki czemu są energooszczędne.

Drzwi NOVA firmy Wiśniowski

Dane Techniczne drzwi NOVA

Dane Techniczne drzwi NOVA

System: AW
Głębokość zabudowy: 77 mm
Rodzaj panela: skrzydło o grubości 78 mm z blachy stalowej i wypełnienia z ekstrudowanej pianki PU oraz ramiaka z drewna klejonego
Rodzaj szyb w panelu: szyba dwukomorowa bezpieczna o grubości 72 mm, U=0,5 W/m2K z ciepłą ramką w standardzie
Termoizolacja: Ud od 0,87 W/m2K izolacyjność termiczna dla drzwi pełnych o wymiarach 1180 x 2350 mm z progiem tworzywowym.
Maksymalny wymiar: do 1180 x 2350 mm

Więcej informacji na temat drzwi zewnętrznych NOVA firmy Wiśniowski znajdziemy w katalogu