Aluminiowe Drzwi Zewnętrzne CREO

Drzwi zewnętrzne CREO firmy Wiśniowski

Co jest takie super w drzwiach CREO? zdecydowanie wysokie parametry techniczne, takie jak współczynnik przenikania ciepła. Drzwi CREO zostały stworzone aby zabezpieczyć ciepło wewnątrz budynku, tym samym, zapewniając nam komfort i uczucie bezpieczeństwa. Ponadto, producent wyjaśnia że CREO to wyjątkowo stabilne i odporne na odkształcenia drzwi aluminiowe.

Drzwi CREO są również dopracowane pod kątem wizualnym – wszystkie elementy świetnie do siebie pasują a szeroki wybór wzorów zdecydowanie pozwala nam na stworzenie idealnego projektu. Paleta kolorów, struktur oraz wzorów robi wrażenie, pozwalając nam na uzyskanie odpowiedniego dla nas efektu. Uniwersalne wzornictwo, szeroka paleta barw, dekory, przeszklenia w różnych kształtach pozwolą dopasować drzwi do indywidualnych potrzeb oraz architektury obiektu. Jak opisuje producent – drzwi CREO zostały poddane badaniom na zachowanie się między różnymi klimatami (skrajność temperatur), w których otrzymały najwyższą, 3. klasę odporności na warunki klimatyczne.

Drzwi zewnętrzne Cleo firmy Wiśniowski

Dane techniczne drzwi CREO

Dane techniczne drzwi CREO firmy Wiśniowski
Wypełnienie skrzydła CREO

System: MB 86 SI+
Głębokość zabudowy: 77 mm
Rodzaj panela: panel obustronnie nakładkowy o grubości 77 mm
Rodzaj szyb w panelu: szyba trzykomorowa obustronnie bezpieczna o grubości 77 mm, U=0,6 W/m2K z ciepłą ramką w standardzie
Termoizolacja: Ud od 0,8 W/m2K dla drzwi o wymiarach referencyjnych 1400 x 2500 mm
Maksymalny wymiar: do 1400 x 2500 mm

Jak zapewnia producent, drzwi CREO zostały również poddane badaniom pod kątem bezpieczeństwa aby ustalić właściwą klasę antywłamaniową. Poniżej możemy zobaczyć wypowiedź producenta w temacie bezpieczeństwa które zapewniają nam drzwi CREO firmy Wiśniowski

Drzwi CREO poddaliśmy badaniom antywłamaniowym w klasie RC2 i RC3, które zostały przeprowadzone w IFT Rosenheim – największym laboratorium badawczym w Europie. Możesz być pewien, że decydując się na drzwi CREO otrzymasz naszą najlepszą antywłamaniową tarczę do swojego domu.

Więcej informacji na temat drzwi zewnętrznych CREO firmy Wiśniowski znajdziemy w katalogu