Wiśniowski

Ogrodzenia Wiśniowski

Ogrodzenie Wiśniowski

Ogrodzenia firmy Wiśniowski to zdecydowanie świetny wybór ze względu na wysokie parametry techniczne i zróżnicowane wzornictwo dostępne w naszej ofercie. Wszystkie ogrodzenia firmy Wiśniowski zapewniają funkcjonalność, bezpieczeństwo i estetykę.

Firma Wiśniowski proponuje wiele wzorów ogrodzeń dla Twojej posesji. Poniżej możemy zobaczyć ogólne wzory przedstawione nazwali, jednak każdy z nich posiada dodatkowe projekty różniące się detalami – tak aby każdy klient znalazł swój idealny wzór ogrodzenia na własną posesję.

Decydując się na ogrodzenie, musimy przemyśleć wiele spraw. Przede wszystkim, musimy zastanowić się nad rodzajem bramy wjazdowej która najlepiej nadawałaby się na naszą posesje. Przesuwna brama wjazdowa Wiśniowski to proste i szybkie rozwiązanie, ponieważ możesz bez problemu otworzyć bramę oszczędzając miejsce po obu stronach – „Niezawodna praca w każdych warunkach” – tak właśnie przesuwna brama wjazdowa jest opisywana przez producenta. Płynna i cisza praca samego mechanizmu zdecydowanie zapewnia komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania. Oferujemy wiele wzorów przesuwnych bram wjazdowych Wiśniowski co pozwala na dopasowanie bramy i ogrodzenia do Twojego projektu.

Przesuwna brama wjazdowa Wiśniowski

Bramy skrzydłowe i furtki również cieszą się dużym powodzeniem ze względu na wysokie parametry techniczne oraz cechy charakterystyczne takie jak:

  • brama dwuskrzydłowa o solidnej konstrukcji montowana do systemowych słupów stalowych lub murowanych za pomocą płytek montażowych
  • skrzydła poruszają się na zawiasach znajdujących się w osi bramy
  • w zależności od wzoru wypełnienie stanowią kształtowniki stalowe lub pręty
  • symetryczny podział skrzydeł; skrzydło bierne posiada rygiel
  • brama ręczna wyposażona jest w zamek oraz rygiel blokujący bierne skrzydło do podłoża
  • w bramie z napędem nie posiada zamka i rygla, funkcję blokującą pełni napęd

Firma Wiśniowski jest jednym z największych producentów produktów w branży stolarki otworowej. Zdecydowanie polecamy ich produkty, przede wszystkim ogrodzenia, bramy wjazdowe oraz furtki ze względu na ciekawe i zróżnicowane wzornictwo oraz wysokie parametry techniczne, zapewniające nam komfort i bezpieczeństwo. Więcej informacji odnośnie ogrodzeń lub bram wjazdowych firmy Wiśniowski znajdziemy w katalogu