Hormann

Twój własny nadruk na bramie – czy to możliwe?

Twój własny nadruk na bramie to nowa propozycja firmy Hörmann! Z użyciem najnowszej technologii, firma Hörmann znowu nas zaskakuje. Innowacyjne pomysły i radość na lata.

Brama garażowa, to bez wątpienia, niezwykle istotny element naszej posesji. Wielu z nas rozumie, że brama garażowa to nie tylko duże drzwi które chronią wnętrze naszego garażu, ale również część wizualna naszego domu. Każdy kto inwestuje w taki zakup, pragnie aby jego brama się świetnie prezentowała i zachwycała innych. Nie bez powodu, firma Hörmann posiada szeroki wybór wzorów i struktur swoich bram – każdy może wybrać projekt, idealny względem własnych preferencji. Dlatego firma Hörmann dała nam możliwość własnego projektu na bramie garażowej. Możesz stworzyć własny projekt nadruku i zaaplikować go na swojej bramie.

własny nadruk na bramie hormann

Zastosowanie technologii druku cyfrowego na powierzchni Duragrain daje klientom pełną swobodę w projektowaniu własnego, unikalnego wyglądu bramy. Ważne jest, że powierzchnia Duragrain jest niezwykle trwała i odważnie stawia czoła wyzwaniom, takim jak zarysowania czy promieniowanie UV. Nawet częste wystawienie na działanie słońca nie wpłynie negatywnie na jej wygląd, co jest rezultatem ochronnej warstwy wykonanej z solidnego lakieru. Ta warstwa efektywnie chroni powierzchnię bramy przed wpływem czynników zewnętrznych, co sprawia, że brama będzie prezentować się świetnie przez wiele lat, a zaprojektowany indywidualnie wzór zachowa swoją wyrazistość.

 

Dzięki technologii druku cyfrowego, którą wykorzystujemy do projektowania powierzchni bram z technologią Duragrain, jesteśmy w stanie korzystać z własnych zdjęć lub stworzyć dowolny wzór samodzielnie. To technologia, która nie zna ograniczeń – jedyne ograniczenie to nasza własna wyobraźnia.

Więcej informacji na temat powierzchni Duragrain oraz ciekawych wzorów bram, znajdziemy tutaj