Hormann

Smart Home Hörmann homee – połączenie innowacji z technologią

jednostka centralna Smart Home Hörmann homee

Co to jest Smart Home firmy Hormann? Jednostka centralna Smart Home Hörmann homee to połączenie technologii i innowacji, dla naszej wygody i bezpieczeństwa. Kostka ta umożliwia sterowanie napędami oraz bramami z każdego, dowolnego miejsca na świecie – zapewnia nam kontrole nad naszym bezpieczeństwem. świat w którym teraz żyjemy opiera się na technologii oraz innowacyjnych rozwiązaniach w każdej dziedzinie naszego życia. Jesteśmy odciążani przez technologie która pozwala nam cieszyć się innymi aspektami. W tym przypadku mamy do czynienia z kostką sterującą naszymi mediami oraz urządzeniami, tak abyśmy czuli sią bezpiecznie.

Biała kostka bazowa Hörmann homee Brain

Dzięki  kostce Homee jesteśmy w stanie kontrolować otwieranie i zamykanie naszej bramy oraz pracę napędu z każdego miejsca na świecie. Ta możliwość zapewnia nam bezpieczeństwo, ponieważ nie zadajemy sobie pytań o zamkięcie bramy – odrazu sprawdzamy jak sytuacja wygląda i reagujemy. Kosta jest również kompatybilna z innami urządzeniami w domu (na przykład ogrzewaniem lub oświetleniem), korzystając tylko z jednego systemu. Dokładny wykaz produktów firmy Hormann kompatybilnych z Homee, znajdziemy tutaj

Biała kostka bazowa Hörmann homee Brain jest centralną jednostką systemu, wyposażoną we własne połączenie Wi-Fi i certyfikowane sterowanie radiowe Hörmann BiSecur. Można obsługiwać ją poprzez aplikacje oraz sterowania głosowego. Jak opisuje producent, do obsługi systemu potrzebny jest smartfon lub tablet z bezpłatną aplikacją Hörmann homee (dla iOS i Android) lub komputer PC z aplikacją internetową Możliwe jest także sterowanie za pomocą asystentów głosowych Alexa, Siri oraz asystenta Google.

Więcej na temat jednostki centralnej Smart Home Hörmann homee, znajdziemy tutaj