Hormann

Promocja HÖRMANN na rok 2023 Ogólna informacja

Promocja Hormann. Europapromotion2023

Nowa promocja na produkty firmy HÖRMANN jest już dostępna! EuropaPromotion2023 to wyjątkowa okazja na zakup bramy, napędu, drzwi oraz wielu innych ciekawych produktów firmy Hörmann w dobrej cenie! Hasło przewodnie tegorocznej promocji EuropaPromotion to „Doskonałe połączenie: neutralność klimatyczna i bezpieczeństwo„. Firma Hormann postawiła na jeden z najważniejszch aspektów – bezpieczeństwo. To ono pozwala nam się cieszyć komfortem i spokojem każdego dnia.

Firma Hörmann jest znana ze swojej niemieckiej precyzji, dzięki której możemy cieszyć się naszymi zakupami przez wiele lat. Wysoka jakość, funkcjonalność oraz estetyka produktów zagwarantuje państwu satysfakcje i bezpieczeństwo.

Co znajdziemy w EuropaPromotion na rok 2023?

W tym roku, firma HÖRMANN oferuje nam szeroki wybór garażowych bram segmentowych RenoMatic z automatyką w wielu kolorach oraz wzorach. Pełne segmenty o grubości 42 mm gwarantują wysoką izolacyjność cieplną, dobrą stabilność i cichą pracę bramy. Więcej informacji o garażowych bramach segmentowych znajdziecie państwo tutaj.

Promocja Hörmann obejmuje również energooszczędne i bezpieczne drzwi zewnętrzne takie jak Thermo65 o wysokiej izolacyjności ciepła U = 0,87 W/(m2.K), czy stalowe drzwi ISOPRO, w wielu wzorach i kolorach. Mamy do wyboru także antywłamaniowe drzwi ThermoSafe, stalowe drzwi Edition46, drzwi przeciwpożarowe El30 HPL30 A-1 oraz drzwi wewnętrzne w różnych wzorach.

Dla fanów technologii i innowacji, mamy świetną ofertę na kostkę bazową Hörmann homee Brain z systemem radiowym BiSecur. Dzięki temu urządzeniu możemy sterować bramą, drzwiami i innymi urządzeniami w domu za pomocą aplikacji lub Internetu. Szczegółową informację o tym produkcie znajdziecie państwo na stronie producenta tutaj

W tegorocznej promocji nie zabraknie oczywiście automatyki do bram, zarówno garażowych jak i wjazdowych. Mamy super ofertę na napędy ProMatic i SupraMatic E do bram garażowych. Natomiast napędy LineaMatic, VersaMatic 2 oraz RotaMatic 2 świetnie się sprawdzą do bram wjazdowych.

Tegoroczna promocja Hörmann to idealna okazja dla tych który cenią sobie wysoką jakość.

Więcej informacji o produktach objętych promocją oraz ich ceny znajdziecie państwo w gazetce poniżej. W razie pytań prosimy o kontakt.

Tel. 43 829 73 62

Email: biuro@gotex.com.pl