Hormann

Napędy do bram Hörmann

napędy do bram Hörmann

Napędy do bram garażowych oraz wjazdowych firmy Hörmann to gwarancja najwyższej jakości. Produkt zapewnia bezpieczeństwo, komfort i wygodę użytkowania. Napęd działa za jednym kliknięciem nadajnika, a status bramy możemy sprawdzić za pomocą aplikacji. Wszystkie produkty mogą być zintegrowane i podłączone pod aplikacje – tak abyśmy mogli sprawdzić status naszej bramy w każdej chwili.

Nikt nie chciałby wychodzić z samochodu w nocy albo w złą pogodę, żeby otworzyć bramę do garażu. Napędy do bram garażowych firmy Hörmann umożliwiają szybkie, wygodnie i bezpieczne otwieranie bramy garażowej za pomocą nadajnika bądź smartfonu z technologią Bluetooth, a więc bez konieczności wysiadania z samochodu.

Certyfikowany system sterowania radiowego Hörmann BiSecur jest dostępny standardowo do wszystkich napędów bram garażowych. System gwarantuje wyjątkowo bezpieczną łączność radiową i kompatybilność ze wszystkimi napędami, odbiornikami radiowymi i elementami obsługi firmy Hörmann. W ten sposób mogą Państwo za pomocą BiSecur sterować nie tylko bramą garażową, lecz także zewnętrznymi drzwiami wejściowymi firmy Hörmann, bramą wjazdową lub oświetleniem.

Zdalnie sterowany napęd do bram wjazdowych firmy Hörmann sprawia, że obsługa bramy jest maksymalnie komfortowa, a to za sprawą wykorzystanej w nim, sprawdzonej pod każdym względem, technologii. Dzięki funkcji łagodnego startu i zatrzymania brama wyposażona w napęd do bram wjazdowych porusza się zawsze płynnie i cicho. Z kolei funkcja rozpoznawania przeszkód niezawodnie chroni ludzi i przedmioty, a przez to daje Państwu poczucie bezpieczeństwa.

Napędy do bram wjazdowych firmy Hörmann są niezwykle praktyczne — przykładem może być automatyczna funkcja domykania, która zamyka bramę po określonym przez użytkownika czasie (wymagana fotokomórka), posiadają one także funkcję częściowego otwierania, umożliwiającą przejście osób bez konieczności otwierania całej bramy.

Niezawodne napędy do bram wjazdowych RotaMatic i VersaMatic firmy Hörmann dostępne są także z praktycznym akumulatorem bądź opcjonalnym panelem solarnym.