Hormann

Domek Ogrodowy Hormann: Dlaczego warto go mieć?

Domek ogrodowy Hormann

Domek ogrodowy to jeden z najnowszych projektów firmy Hormann. Idealnie sprawdza się jako dodatkowy garaż o małych wymiarach. Możemy przechowywać tam różnego rodzaju przedmioty oraz urządzenia, np. narzędzia ogrodowe, średniej wielkości maszyny czy grill, oraz przetwory. Domek ogrodowy Hormann wiąże się z wieloma możliwościami. Przedewszystkim otrzymujemy dodatkową przestrzeń na rzeczy których nie możemy lub nie chcemy przechowywać w domu.

Jest to również świetne rozwiązanie podczas imprez lub spotkań towarzyskich na świeżym powietrzu. Domek ogrodowy może nam wtedy posłużyć jako schronienie dla grilla. Samo przechowywanie grilla oraz jego wyposażenia w estetycznym domku Hormann jest ciekawym pomysłem. Solidna konstrukcja blaszanego domku ogrodowego chroni wnętrze przed deszczem oraz innymi czynnikami pogodowymi.

domek ogrodowy Hormann
domek ogrodowy Hormann Berry

Ponadto domek na narzędzia swój wkład w ochronę środowiska – domki „Berry” są w 100% neutralne dla klimatu. Do produkcji wszystkich domków Hormann wykorzystuje energię elektryczną pochodzącą ze źródeł ekologicznych, a pozostałe emisje kompensujemy przez wspieranie projektów ochrony klimatu we współpracy z ClimatePartner. Dzięki temu, nawet sama produkcja domku jest przyjazna dla środowiska.

Domek na narzędzia firmy Hormann jest również doskonałą ozdobą ogrodu lub działki. Wysokiej jakości domek ogrodowy jest łatwy do czyszczenia, dzięki czemu łatwiej będzie nam utrzymać porządek. Domek jest także prosty w montażu.

blaszany domek ogrodowy Hormann

Stojak na drewno kominkowe

Firma Hormann oferuje również stojaki na drewno kominkowe „Berry”. Stojak na drewno wykonany z ocynkowanej ogniowo i odpornej na odkształcenia blachy stalowej niemal nie wymaga konserwacji.

stojak na drewno hormann

Zalety
• Możliwość układania drewna w dwóch
rzędach, miejsce na maksymalnie 3 metry
przestrzenne drewna ułożonego lub
5 metrów przestrzennych nasypowych
• Możliwość dopasowanego dostawienia
do domków ogrodowych „Berry”
• Łatwy i szybki montaż zapewniony przez
maksymalny stopień prefabrykacji
• Stabilność zapewnia stalowa konstrukcja
ramowa i materiał o dużej grubości
• Dwa różne wzory do wyboru: Classic
i Modern
• Cena obejmuje aluminiową ramę podłogową
• Niemal nie wymaga konserwacji i jest
odporny na działanie warunków
atmosferycznych
• Brak ostrych krawędzi (bezpieczne dla dzieci)
• Wyjątkowa trwałość i odporność
na odkształcenia