Hormann

Bramy Fasadowe Hormann: Nowy trend w świecie bram

Brama fasadowa Hormann

Bramy fasadowe Hormann zyskują na popularności w zaskakującym tempie. Dlaczego? powodów może być wiele. Brama fasadowa to inaczej brama elewacyjna która pozwala na harmonijne zintegrowanie wyglądu bramy z elewacją budynku. Dzięki temu sami uzyskujemy efekt „ukrycia” bramy w elewacji co już jest ciekawym pomysłem. Nasza brama całkowicie się kamufluje, przyjmując wygląd elewacji. To innowacyjny i ciekawy projekt, przygotowany dla prawdziwych fanów estetyki. Sam rodzaj bramy może mieć formę bramy segmentowej lub uchylnej. Brama fasadowa Niemieckiej firmy Hormann posiada wysokie standardy – to starannie dopracowany produkt o wysokiej jakości i wysokich parametrach technicznych.

Brama fasadowa hormann

Brama fasadowa Hormann ALR F42 jest bramą segmentową – składają się z połączonych ze sobą elementów (segmentów), które można otwierać poprzez podciąganie pod sufit. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy zaoszędzić miejsce przed garażem. Jednakże, uchylne bramy fasadowe ET 500 oraz N500 również cieszą się dobrą sławą i są coraz częstszym wyborem wśród klientów. Brama uchylna otwiera się jako jeden element (panel). Więcej informacji technicznych odnośnie bram fasadowych uchylnych jak i segmentowych znajdziemy tutaj.

Brama fasadowa Hormann to najwyższy poziom estetyki. Ze względu na dobrze przemyślany montaż oraz projekt samego produktu, nie mamy żadnych ograniczeń pod kątem kształtu nadproża. Wielu klientów docenia również bezpieczeństwo jakie zapewnia brama fasadowa. Ze względu na wysoki poziom antywłamaniowy, jak i samą konstukcje. Posiadając bramę fasadową, można powiedzieć, 'ukrywamy’ nasz garaż. Nie jest łatwo odróżnić bramę fasadową od zwykłej elewacji, dlatego więc możemy czuć się bezpieczniej. Podnadto, bramy fasadowe firmy Hormann posiadają wysoki współczynnik izolacyjności ciepła, dzięki czemu uzyskujemy energooszczędność. Bramy fasadowe są z powodzeniem wykorzystywane do garaży prywatnych, jak i obiektów przemysłowych.

Więcej informacji znajdziemy w prospekcie producenta