Bramy przemysłowe Wiśniowski

Bramy podwieszane przesuwne

Zainteresował Cię ten produkt? Zapytaj o ofertę!

Darmowa Wycena

Masz inne pytania odnośnie produktu? Napisz do nas lub zadzwoń!

Kontakt

Bramy przemysłowe podwieszane przesuwne jedno lub dwuskrzydłowe przeznaczone do użytku w budynkach prywatnych, gospodarczych i przemysłowych. Brama o konstrukcji bez progowej, przewidziana do montażu wewnątrz lub na zewnątrz pomieszczenia. Skrzydło wykonywane jest z paneli o grubości 40mm wypełnione bezfreonową pianką poliuretanową z zewnętrzną strukturą “silkline” w przetłoczeniu “V”. W wariancie gdy wypełnieniem jest blacha trapezowa T-10 może być wykonana jako nie ocieplona lub ocieplona. Brama uszczelniona na całym obwodzie. Montowana wewnątrz lub na zewnątrz pomieszczenia. Brama dostępna tylko w wersji ręcznej.

Bramy podwieszano-przesuwne SlidePro

Sprawdzona konstrukcja bram w zmodyfikowanej wersji została dostosowana do nowego typu skrzydła wykonywanego z paneli do produkcji skrzydeł bram segmentowych. Dzięki temu SlidePro uzyskała wyjątkowe walory estetyczne, wyższe parametry wytrzymałościowe konstrukcji oraz bardzo dobry współczynnik termoizolacji.

Podobnie jak inne typy bram o konstrukcji podwieszano przesuwnej, SlidePro może być wykonana w wersji jedno lub dwuskrzydłowej.

Brama z wypełnieniem T-10

Widok przód

Widok od wewnątrz przekrój przez bramę ocieploną