Hormann Napędy do bram i drzwi

Napędy do bram garażowych Hormann

Zainteresował Cię ten produkt? Zapytaj o ofertę!

Darmowa Wycena

Masz inne pytania odnośnie produktu? Napisz do nas lub zadzwoń!

Kontakt

„Sezamie Otwórz się” czyli napęd do bramy który działa za jednym kliknięciem. Napędy garażowe firmy Hormann są objęte promocją EuropaPromotion na rok 2022. Szczegóły znajdziecie państwo tutaj

Wygodne i szybkie otwieranie bramy w komfortowych warunkach – nie wysiadając z samochodu. Dzięki zastosowaniu napędu do bramy nie będziesz musiał moknąć ani marznąć; wystarczy że naciśniesz przycisk na pilocie, a brama szybko i cicho otworzy się umożliwiając bezpieczny wjazd na posesje a następnie do garażu. Napędy do bram garażowych Hormann to komfort i wygoda pod każdym względem; pełna kontrola za jednym kliknięciem.

Napędy firmy Hörmann do bram garażowych to gwarancja jakości, bezpieczeństwa i bezawaryjnego działania przez wiele lat użytkowania.

Wszystkie napędy do bram garażowych są standardowo wyposażone w nowoczesny system sterowania radiowego BiSecur. Innowacyjny system z funkcją odczytu położenia bramy zapewnia wyjątkowy komfort i bezpieczeństwo obsługi bramy garażowej oraz wjazdowej. W każdym momencie możecie państwo sprawdzić położenie bramy, rozpoznając kolory diody na nadajniku lub w aplikacji, dzięki czemu nie musicie się państwo martwić bezpieczeństwo swoje i bliskich.

Jakie napędy do bram garażowych Hormann oferujemy?

Mamy w ofercie szeroki wybór napędów, jednak przed zakupem należy sprawdzić czy dany napęd będzie odpowiedni do posiadanej bramy. W razie niepewności, zawsze warto skontaktować się z naszymi doświadczonymi handlowcami który chętnie państwu doradzą.

Napęd ProMatic – korzystny cenowo i niezawodny

Napęd wraz z nadajnikiem lub sterownikiem radiowym umożliwia szybkie i bezpieczne otwieranie bramy. Napędy wyposażone są w sprawdzoną technologię firmy Hormann, która gwarantuje niezawodność działania przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.

Aby nie rezygnować z komfortu w przypadku garażu bez przełącza energetycznego, wykorzystuje się napęd ProMatic Akku. Napęd ten można łatwo przenosić i naładować w kilka godzin. W połączeniu z modułem solarnym stanowi bardzo praktyczne rozwiązanie.

napęd ProMatic firmy Hormann. Napęd do bram garażowych

Napędy do bram garażowychProMatic 4 NOWOŚĆProMatic 2 Akku
Odbiornik Bluetoothopcjonalny (HET-BLE)
Gniazdo HCPzintegrowane
Cykle na dobę / godzinę25 / 105 / 2
Siła ciągnienia i nacisku600 N350 N
Siła maksymalna750 N400 N
Prędkość otwierania maks.20 cm/s*13 cm/s
Oświetlenie10 diod LED1 lampa LED
Szerokość bramy maks.5000 mm3000 mm
Powierzchnia bramy maks11,25 m²8 m²

Napęd SupraMatic – superszybkie otwieranie bramy

Napęd SupraMatic firmy Hormann. Napęd do bram garażowy - idealny do bram o dużych wymiarach oraz garaży zbiorczych

Brama z napędem SupraMatic otwiera się szybko i wygodnie za pomocą nadajnika; dzięki temu mogą państwo wjechać do garażu prosto z ulicy. Wysoki poziom komfortu w użytkowaniu to tylko jedna z zalet tego napędu. Napęd SupraMatic wyróżnia się szczególnie niskim zużyciem prądu, które w trybie stand-by wynosi mniej niż 1 W; jest więc bardzo energooszczędny.

Napędy do bram garażowych SupraMatic E NOWOŚĆSupraMatic P NOWOŚĆ
Odbiornik Bluetoothzintegrowany, możliwość
włączenia i wyłączenia
zintegrowany, możliwość
włączenia i wyłączenia
Gniazdo HCPzintegrowanezintegrowane
Cykle na dobę / godzinę25 / 1050 / 10
Siła ciągnienia i nacisku650 N750 N
Siła maksymalna800 N1000 N
Prędkość otwierania maks.25 cm/s*25 cm/s*
Oświetlenie20 diod LED30 diod LED z funkcją
„biegnącego światła”
Szerokość bramy maks.5500 mm6000 mm
Powierzchnia bramy maks.13,75 m²15 m²

Napędy do bram garażowych Hormann są zdecydowanie niezawodne i łatwe w obsłudze. Szczegółowe informacje znajdą państwo w prospekcie 'Napędy do bram Hormann’